O Nas

Arka-Trans


jest firmą istniejącą na rynku od 2002 roku, posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Wyposażeni jesteśmy w auta klimatyzowane posiadające dodatkowe ogrzewanie webasto. Każdy wyposażony jest w 9 miejsc. Podstawą naszej działalności są regularne wyjazdy do Włoch, Niemiec, Belgii i Holandii. Świadczymy również usługi przewozowe na terenie kraju - wycieczki, przewozy na komunie, bankiety, wesela, przysięgi itp. W naszej ofercie znajdują się również przewozy kurierskie do Włoch, Niemiec, Belgii, Holandii i Polski. Przewozy zagraniczne zawsze odbywają się z udziałem dwóch kierowców.

Szybko i profesjonalnie


Sprawnie, szybko, tanio – tak najszybciej można opisać przewóz paczek naszymi busami.

Ponad 17 lat doświadczenia


Od lat skutecznie i bezpiecznie umożliwiamy naszym Klientom przejazd do ponad 30 miast.

Poznaj naszą firmę Arka-Trans


Firma posiada koncesje oraz licencje na przewozy krajowe oraz międzynarodowe, a nasi pasażerowie zawsze są ubezpieczeni i zawsze zadowoleni. Oferujemy kompleksową obsługę, odbiór z miejsca zamieszkania oraz dowóz na miejsce wyznaczone przez pasażera.


Nasza flota to duże i wygodne busy klasy VIP. Zostały wyposażone w wiele udogodnień tak, aby długa podróż była jak najmniej męcząca. Najważniejszą kwestią o której wspominają nasi pasażerowie są wygodne regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla nóg.

Kontakt 24h
Bezpieczeństwo paczek
Mamy uprawnienia
"Od drzwi do drzwi"

Nasza flota